Perfect Clinic

Přední pražská klinika plastické chirurgie Perfect Clinic funguje již řadu let. Zkušený tým pod vedením lékařů MUDr. Romana Kufy a MUDr. Zdeňka Prose nabízí prvotřídní kvalitu na poli estetické chirurgie s využitím nejmodernějších postupů a techniky. Mezi klienty Perfect Clinic patří mimo jiné řada známých jmen z prostředí českého showbyznysu. Klinika má pobočky v Praze, Brně a Liberci.

Pro Perfect Clinic pracujeme od roku 2013. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti online marketingu a to včetně vývoje a správy webových stránek. Zaměřujeme se především na území České republiky, ale naše činnost zahrnuje rovněž regiony Velké Británie, Německa (a Rakouska+Švýcarska), Slovenska a Polska. Vyvíjíme jak hlavní web kliniky, tak doplňkové weby a aplikace, máme na starosti optimalizaci SEO, PPC a další online reklamy na sociálních sítích a internetu obecně. Podílíme se na budování značky a šíření povědomí o ní. Plně pokrýváme oblasti online marketingu pomocí email marketingu, community managementu, grafiky a video marketingu. Veškeré kroky detailně vyhodnocujeme a optimalizujeme s využitím pokročilé webové analytiky, včetně calltrackingu a patient coordinating.

Naším cílem je využít všech nástrojů online marketingu k budování pozice a vylepšování značky kliniky jako předního hráče na poli plastické chirurgie v České republice.