NeoVize Group

Neovize Group reprezentuje několik klinik zaměřených především na oční operace. Kliniky Neovize Group pacientům nabízejí inovativní přístup s důrazem na nové moderní metody a zároveň sází na zkušený personál ve svých řadách.

Hlavní součástí skupiny jsou oční kliniky: Brněnská klinika Neovize je největší pracoviště svého druhu v jihomoravském regionu, obdobným pracovištěm je pražská klinika Duovize a na Slovensku působí bratislavská oční klinika Neovízia. Dětské oční centrum Kukátko je specializované pracoviště poskytující komplexní péči a léčbu očních vad u dětských pacientů. Skupinu doplňuje klinika Oční centrum Praha. Kromě toho je součástí skupiny UroKlinikum Praha, v provozu od roku 2011, která pečuje o urologické zdraví pacientů. Neovize Group garantuje vysoký nadstandard a využití širokého spektra zákroků a metod.

Spolupráce Atweb Consulting s Neovize Group započala roku 2012 na poli SEO. Postupem času se rozrostla na kompletní online marketing servis mimo vývoje hlavních webových stránek. Staráme se o všechny kliniky: Neovize a Duovize, Neovizia.sk, DetskeOci.cz, OCP.cz a Uroklinikum.cz. V současnosti se zaměřujeme na  SEO, webovou analytiku, optimalizaci konverzí, online reputaci, PPC, pracujeme na videomarketingu a vytváříme newslettery, grafické práce a vývoj doplňkových www prezentací. Mezi ně patří německý web Duovize.de, kterým rozšiřujeme záběr na německy mluvící pacienty, staráme se i o polskou kliniku Neovize.pl.

Naším cílem je pomocí online nástrojů napomáhat povědomí o Neovizi/Duovizi jako o přední značce na poli očních klinik se zaměřením na laserové a nitrooční operace u nás a v případě Neovizia.sk na Slovensku. Stejně tak vyzdvihujeme a podporujeme význam očních center pro Dětské oční centrum Kukátko a Uroklinikum v oblasti urologických klinik.

Laserové operace očí Neovize
Laserové operace očí DuoVize
Laserové operácie očí NeoVízia