Naše projekty

Naše práce mluví za nás – informace o našich nejvýznamnějších klientech a projektech nejen na poli online medical marketingu.

Dr. med. Nikolaus Linde

Dr. med. Nikolaus Linde je známým mezinárodním expertem na estetickou medicínu a majitelem několika klinik ve Švýcarsku.

Estheticon / Lékaři-Online.cz

Informační a komunitní portál o plastické chirurgii, naše sesterská společnost. Funguje Od roku 2006, používaný 7000 lékaři v 15 jazycích a 74 zemích světa.

Perfect Clinic

Pro významnou pražskou kliniku plastické chirurgie Perfect Clinic pod vedením MUDr. Romana Kufy děláme komplexní servis v oblasti online marketingu a vývoje webu.

NeoVize Group

Skupina předních očních klinik působících zejména v ČR a na Slovensku (ale i v Polsku, Německu) je naším klientem na poli PPC a full-service online marketingu.

FertiCare Prague / Karlsbad Fertility / Donna Salus

Pro kliniky asistované reprodukce se staráme o web a online marketing se zaměřením na německy, anglicky a italsky mluvící pacienty.

Eve Clinic

První klient Atweb Consulting na Slovensku – pro bratislavskou kliniku Eve Clinic jsme realizovali web a online marketingové konzultace pro slovenské prostředí.

Laderma

Pro tuto menší, ale stabilní pražskou kliniku pomáháme prostřednictvím různých nástrojů online marketingu získávat pacienty na německém a anglickém internetu.

Skin Care Liberec

Lokálně působící centrum estetické dermatologie v Liberci. Naším cílem bylo pomocí našich služeb etablovat na internetu tuto značku se zaměřením výhradně na liberecký kraj.

Ústav estetické medicíny

Dlouholetý klient jak Atweb Consulting s.r.o. tak naší sesterské firmy Estheticon s.r.o. – letitá spolupráce na poli komplexní optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Naše projekty a reference

A to není všechno. Od roku 2000 máme za sebou desítky klientů a projektů...


Reference