Search here:

Zdravotnictví je v naší DNA

Zaměřujeme se exkluzivně na marketing lékařů a zdravotnických zařízení. Díky tomu máme detailní vhled do oboru a rozumíme tomu, co potřebujete pro úspěšné vedení vaší praxe. Ať už vlastníte velkou kliniku nebo privátní ordinaci, vždy najdeme řešení vám na míru.

S námi budete vidět

Vybrat si toho pravého lékaře nebo zákrok je jiné než nakupovat nové boty. Rozhodování může trvat i několik měsíců až let. Velkou roli v něm hrají doporučení a informace, které jsou dostupné na internetu. Postaráme se o to, abyste byli vidět v tom nejlepším světle.

Mluvíme řečí vašich pacientů

Většině lidí nic neříkají latinské názvy a odborně popsané postupy. Nové pacienty přitáhnete, když budete srozumitelně odpovídat na jejich potřeby a obavy. Pomůžeme vám lépe těmto potřebám porozumět a vytvořit srozumitelný obsah vaší online komunikace.

Zdravotnictví je v naší DNA

Zaměřujeme se exkluzivně na marketing lékařů a zdravotnických zařízení. Díky tomu máme detailní vhled do oboru a rozumíme tomu, co potřebujete pro úspěšné vedení vaší praxe. Ať už vlastníte velkou kliniku nebo privátní ordinaci, vždy najdeme řešení vám na míru.

S námi budete vidět

Vybrat si toho pravého lékaře nebo zákrok je jiné než nakupovat nové boty. Rozhodování může trvat i několik měsíců až let. Velkou roli v něm hraje doporučení a informace, které jsou dostupné na internetu. Postaráme se o to, abyste na internetu byli vidět.

Mluvíme řečí vašich pacientů

Většině lidí nic neříkají latinské názvy a odborně popsané postupy. Nové pacienty přitáhnete, když budete laicky odpovídat na jejich potřeby a obavy. Pomůžeme vám lépe těmto potřebám porozumět a vytvořit srozumitelný obsah vaší online komunikace.

Kompletní Medical Marketing

Dnešní marketing je ve své komplexnosti podobný medicíně. Skládá se z mnoha dílků, které nejlépe fungují spolu dohromady. Díky silnému týmu specialistů a 15 letům zkušeností ve zdravotnictví se můžeme postarat o váš online marketing od A do Z. Jsme orientovaní na výsledky a nebojíme se za ně nést zodpovědnost.

Jak vám můžeme pomoci?

S našimi klienty máme dlouhodobé vztahy. Všechna doporučení zakládáme na datech a hluboké expertíze.

5 KROKŮ K PLNÉ ORDINACI:

1

Marketingový audit

2

Návrh strategie

3

Plánování a realizace

4

Hodnocení

5

A/B testování, optimalizace

Píšeme o nejnovějších trendech v medical marketingu

Přidejte se k našim spokojeným klientům

Plnit ordinace našich klientů je to, co nás baví. Pomáháme jim získat nové pacienty i udržovat loajalitu těch, které již v kartotéce mají.

„Vše, co jsem se za svůj život naučil, čeho se mi podařilo dosáhnout a co vybudovat, mě stálo velké úsilí. Proto si přeji, aby bylo co nejlépe zúročeno. V našem odvětví je plno dobrých odborníků, ale koho pacienti nenajdou na internetu, jako by neexistoval. Díky dlouholeté spolupráci s Atwebem se mohu plně věnovat svojí profesi a mít přitom jistotu, že i značka Perfect Clinic dostává tu nejlepší péči a naši klienti k nám vždy najdou cestu.“

MUDr. Roman Kufa

Perfect Clinic

Existuje mnoho cest, po kterých se společně můžeme vydat

Business konzultace

Zdravotnický business známe do nejmenšího detailu. Pomůžeme vám zjistit, kde má vaše podnikání mezery a komplexně nastavit cíle, služby, procesy tak, aby bylo co nejvíce profitabilní.

Budování značky

Budování značky ve zdravotnictví je často opomíjené, ale o to důležitější. Silná značka budí důvěru, zvyšuje loajalitu pacientů a pohání rozhodnutí nových pacientů vybrat si právě vás. Pomůžeme vám vytvořit silný koncept vaší značky od vizuální identity po ucelenou komunikaci.

Mentoring recepce

Lidé, kteří u vás vyřizují objednávky, patří k vašim nejdůležitějším zaměstnancům. Na nich záleží, jaký první dojem si klienti o vaší klinice udělají, a zda budou objednaní tak, abyste co nejefektivněji využívali svou kapacitu. Jejich práci zanalyzujeme a doporučíme vám, co můžete zlepšit.

Tvorba webů

Vytváříme weby, které milují vyhledávače i uživatelé. Připravíme to nejlepší prostředí pro zviditelnění vašich služeb a oslovení nových pacientů. Máme vlastní systémy vhodné pro velké kliniky i menší ordinace.

SEO optimalizace

I když budete poskytovat špičkovou péči, nikdo se o vás nedoví, pokud vás ani Google nenajde. Zalíbit se vyhledávačům tak, aby váš web zobrazovaly na předních příčkách před konkurencí není snadné, ale také ne nemožné. Díky naší expertíze budete vidět.

Tvorba obsahu

Obsah je králem. S tímto výrokem musíme souhlasit, nezapomínáme ale na to, že mu vládne forma jeho použití. Píšeme, fotíme, tvoříme. Dokážeme pro vás skloubit formu s obsahem tak, aby výsledkem bylo silné sdělení, které osloví a zasáhne vaše současné i budoucí pacienty.

Online reputace

Ruku na srdce, vyberete si raději lékaře, který o sobě pěje chválu sám, nebo na kterého nedá dopustit vaše kamarádka, kamarád a další stovky lidí na internetu? První dojem můžete udělat jen jednou, pomůžeme vám vybudovat to nejlepší jméno nejen v online světě.

Reklamní kampaně

Opravdu účinné reklamní kampaně by měly být součástí dobře promyšlené dlouhodobé strategie. Dokážeme oslovit vaši cílovou skupinu kreativním sdělením ve vhodných médiích. Postaráme se o to, aby vám reklamy přivedly více pacientů za méně peněz.

E-commerce

E-shopy od nás jsou přehledné, uživatelsky přívětivé a nastavené tak, aby vám vydělávaly. Tvorbou e-shopu naše práce nekončí. Staráme se o jejich zviditelnění, přísun nových zákazníků, vaši pozici ve zbožových vyhledávačích i optimalizaci konverzí.

Sociální média

Na sociálních sítích dnes najdete více než polovinu světa. Můžete díky nim přesně zasáhnout svoji cílovou skupinu, vyprávět příběhy a naslouchat. Využijeme ohromný potenciál sociálních sítí ve váš prospěch.

E-mailing

Dostali jste už někdy newsletter, který vás potěšil, pobavil, nebo přesvědčil? Pokud ne, zřejmě jste ještě nečetli ty od nás. Email je základem komunikace, který vám umožní zůstat v kontaktu s vašimi pacienty. Vytvoříme vám lákavá sdělení, s užitečným obsahem, díky kterým získáte nové objednávky.

Analytika a konverze

Získání nového klienta nebo pacienta není zadarmo a vaše peněženka není bezedná. Proto je důležité do detailu sledovat, co vám investice do online marketingu přináší a kontinuálně zvyšovat její návratnost. Nastavíme vám analytické nástroje, které vám dají přehled. Pomůžeme vám oslovit více pacientů za méně peněz.

Naše spolupráce vám přinese
  • Více objednávek a pacientů
  • Efektivnější řízení nákladů na marketing
  • Zvýšení loajality pacientů

O chod agentury se starají

Pavel Hilbert

CEO & Strategy Director

Artur Holba

CTO

Kontaktujte nás

Napište nám, zavolejte nám nebo se u nás stavte na kávu.

Fakturační údaje
ATWEB Consulting, s.r.o.
Ostrovní 7
110 00 Praha 1
IČ 26160439
DIČ CZ26160439